top of page
Grafimet Yeni Logo-01.jpg

Pınar Met

Pınar Met

İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü (1996-1999) ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden (1999-2003) mezun olduktan sonra, Ambalaj Grafik Tasarımcısı olarak bir ilaç firmasında meslek hayatıma adım attım. İki yıl sonra 2005 yılında Türkiye'nin en büyük ambalaj firmasında (Şişecam Camiş Ambalaj Sanayi A.Ş.) Ambalaj Geliştirme Sorumlusu pozisyonunda çalışmaya başladım. Bu firmadaki tasarım kariyerim sonrası, edinmiş olduğum 15 senelik deneyim ve yaratıcılığıma inanarak, 2017 yılında Grafimet Ambalaj Tasarım Ofisini kurdum. 

 

Grafimet'in yola çıkış amacı, ürünleri global ölçekte rekabet edebilir seviyeye getirecek doğru ambalajları tasarlayarak, tüm girişimcilerimizin destekçisi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Marka değerlerini doğru bir şekilde aktaran, tüketicinin algılarına hitap eden, özgün ve fark edilen ambalajlar tasarlayarak, ürünlerin katma değerini arttırmak.

VİZYONUMUZ

Yaratıcı çözümler ile markaları global ölçekte rekabet edebilir seviyeye getirerek ve tüketicinin yaşam kalitesini arttırarak, ambalaj tasarım alanında bireye saygılı ve çevreye duyarlı bir dünya şirketi olmak.

bottom of page